Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Etliekmek Konya’nın en bilinen lezzeti.
Dar-ı Lezzet bu lezzeti “Etliekmek Sarayı” içine alarak etliekmeğin sunum şeklini değiştirmeyi ve çeşidini artırmayı amaç edindi. Farklı istek ve beğenilere göre etliekmek çeşitlerini artırmayı hedefledi. Bu amaçla klasik etliekmek dışında fıstıklı etliekmek, furun kebaplı etliekmek, çocuk etliekmek gibi farklı etliekmek türlerini etliekmek yelpazesine ekledi.

Yine glutensiz etliekmek, bıçak arası, Konya böreği, sadelisi, kekiklisi, kaşar peynirlisi, kavurmalısı, küflü peynirlisi gibi mevcut çeşitlere yeni dokunuşlarla 20’ye yakın etliekmek türünü etliekmek menüsüne dahil etti. Etliekmek saraylara layık hale gelsin istedi. Lezzet ve mutluluk yeri anlamına gelen Dar-ı Lezzet isminden hareketle etliekmek mutluluğunu saray konsepti içinde yaymak için yola çıktı.

Etliekmek çeşidi dışında Konya’nın bir başka damak lezzeti furun kebabı da Dar-ı Lezzet’in ana ürünlerindendir. Dar-ı Lezzet’te furun kebap yemek ağızda eriyen özelliği ile çok farklı ve unutulmaz deneyimler yaşamanızı sağlayabilecektir.

Konya’nın tatlı lezzetleri saçarası ve höşmerim yine özel lezzetler Dar-ı Lezzet’in menü seçeneklerindendir.
Dar-ı Lezzet Etliekmek Sarayı zengin menüsü ile iş toplantılarının, özel davetlerin, özel kutlamaların ve özel sunuşların yapılabileceği nezih ve rahat mekanlar sunmaktadır.
Dar-ı Lezzet aynı zamanda ailelerin park sorunu yaşamadan, kahvaltılarını rahatça yapabilecekleri geniş mekanlara sahiptir.

Yine Etliekmek Sarayı’nda teknolojinin kullanımı hizmet anlayışını hızlandırmak için kullanılmaktadır. Dar-ı Lezzet’te garsonların kollarına takılan saatlere giden sinyallerle müşteriler garsonların masalarına anında gelmesini sağlayabilmektedir. Masalarda yer alan hesap isteme ve sipariş iptal düğmeleri ile garsonlar masaya hiç gelmeden gönderilen sinyalle kolayca yapılabilmektedir.

Dar-ı Lezzet, müşterilerine mutluluk sunmayı amaç edinmiş, müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip özel bir markadır.

Rezervasyon

Rezervasyon yaptırmak için rezervasyon formu veya telefon numaramız aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.
Rezervasyon Formu | 0 (332) 237 06 06